Tablety Alpha - GPC 20ks

Kód: GPC61
289 Kč 251,30 Kč bez DPH
Skladem

Tablety obsahují  látku Alpha GPC - L-Alpha glycerofosfocholin (GPC), tato speciální látka je jedna z nejsilnějších nootropních doplňků na mozkovou činnost, dále obsahují uhličitan hořečnatý a stearan hořečnatý, bez kterých by se alpha GPC rychle přeměnila na gel.

Alpha GPC působí na:

  • zlepšení pracovní paměťi (prokázané navýšení mozkové kapacity)
  • působí také jako energický stimulant
  • opravuje poškozené bunečné membrány
  • zvyšuje bdělost a jasnost a to mimo jiné navýšením množství cholinu
  • balení obsahuje 20 tobolek po 300mg alpha GPC, doporučené dávkování: 1 tobolka denně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alpha-GPC je nejlepší nový cholinový doplňovač, který zvyšuje produkci Acetylcholinu v těle.

 Tato látka je nezbytnou živinou pro normální funkci a vývoj mysli i těla. I když cholin běžně získáváme z potravin, je v nich v dnešní době obsažena v tak malém množství, že se jí mnoho lidí rozhodlo využívat jako doplněk stravy.

  Nejčastěji se alpha GPC používá pro účely kognitivního zesílení, nicméně na rozdíl od CDP-cholinu je také hojně využívána jako výživa pro sportovce, kteří chtějí zvýšit svůj výkon.

 Alpha GPC také chrání a podporuje celkové zdraví mozku. Zapojuje se do vývoje nových mozkových buněk a zvyšuje schopnost těla opravovat poškozené buněčné membrány. Tento doplněk stravy tedy působí jako neuroprotektant, udržuje zdraví neuronů a předchází jejich poškození.

 

Hlavní přednosti Alpha GPC:

 

1) Zlepšení paměti 

Zlepšení paměti je způsobeno zvýšením množství cholinu, který se v těle přeměňuje na neurotransmiter acetylcholin, díky kterému dokáže mozek mnohem rychleji a kvalitněji komunikovat. Acetylcholin ovládá mimo jiné vylučování mnoha dalších neurotransmiterů (Dopamin, Glycin, Glutamát) a jeho nedostatek může vést až k Alzheimerově chorobě.

   Z těchto důvodů je patrné, že tato látka funguje jako silný kognitivní zesilovač, který se dá využít pro podporu paměti. Zlepšení paměti jde ruku v ruce se schopností se učit, a proto tento doplněk hojně využíván také studenty.

 

2) Zlepšuje soustředěnost

 Jeden z hlavních přínosů je zlepšení koncentrace, která je ve většině případů očividná. Podle jedné studie bylo navíc dokázáno, že při použití alpha GPC s kofeinem a fosfatdylserinem měli osoby zvýšenou pozornost a reakční i při akutním tresu. To znamená, že poskytnutím zdravých živin a cholinu se vaše mysl může mnohem lépe soustředit. Proto je tento doplněk vhodný pro lidi, kteří mají problémy s koncentrací, ač se jedná o studenty, nebo o psychicky vytížené lidi.

 

3) Zvýšení energie

Ačkoli je tato látka nejvíce známá pro své kognitivní účinky (účinky na paměť), Alpha GPC působí také jako stimulant. Z výzkumů je patrné, že při pravidelném používání dochází ke zvýšení energie až o 14%, ovšem u mnoha osob byly potvrzeny stimulující účinky již po prvním užití. Proto je tato látka hojně využívána jako výživa pro sportovce, kteří chtějí zvýšit energii, soustředění při sportu a v neposlední řadě pomoc při růstu svalové hmoty.

 

4) Zlepšení nálady a mentální energie

Užíváním Alpha GPC si dodáte více mentální energie a tím zlepšíte náladu. Tento efekt můžeme alespoň částečně vysvětlit na základě dodatečného množství cholinu, který tato látka poskytuje, což zvyšuje bdělost a jasnost při myšlení. Alpha GPC je dopaminergní, což způsobuje, že pozitivně ovlivňuje naši náladu, motivaci a schopnost cítit potěšení. Nová studie ukázala, že má pozitivní (i když nepřímý) účinek na produkci dopaminu, proto někteří spotřebitelé uvádějí, že Alpha GPC může pomoci i od mírných depresí.

 

5) Podpora růstu svalové hmoty

Jedna z mnoha studií potvrzuje, že již po týdnu užívání Alpha GPC narůstá pevnost a růst svalové hmoty  a to hlavně díky tomu, že zvyšuje produkci růstového hormonu v těle. Díky podpoře růstu svalové hmoty a zvyšování energie je tato látka velmi ceněna jako výživa pro sportovce a je součástí mnoha dalších doplňků.

 

 

Z výše uvedeného je patrné, že je tato nová  látka skvělá a využitelná v mnoha případech, pokud sháníte látku ke zlepšení paměti, zvýšení energie, zlepšení nálady, soustředění či pomoc ke sportovním výkonům, je tato látka určena přímo pro Vás.

Najdete nás i na MALL.CZ