Alpha GPC

EXOTIC-TITUL-SHOPTET1160-x-44104PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ: Účinnost látky Alpha-GPC je z důvodu nařízení EU pouze teoretická a nenabádá ke konzumaci.  Jedná se pouze o sběratelské a studijní produkty. 

Alpha GPC může příznivě působit na:

 

 

1) Zlepšení paměti 

Díky zvýšenému množství cholinu, který se v těle přeměňuje na neurotransmiter acetylcholin, dokáže mozek mnohem rychleji a kvalitněji komunikovat, díky čemuž dochází ke zlepšení paměti. Acetylcholin ovládá mimo jiné vylučování mnoha dalších neurotransmiterů (Dopamin, Glycin, Glutamát) a jeho nedostatek může vést až k Alzheimerově chorobě.

   Z výše uvedených důvodů je patrné, že tato látka funguje jako silný kognitivní zesilovač, který se dá využít jako podpora paměti, díky které silně zvýšíme schopnost učit se.

 

2) Zlepšuje soustředění

 Jeden z hlavních přínosů je zlepšení pozornosti. Podle jedné studie, která používá  Alpha-GPC spolu s kofeinem a fosfatdylserinem prokázala zvýšenou pozornost a reakční dobu u osob podstupujících akutní stres. Poskytnutím zdravých živin a cholinu se můžete mnohem lépe soustředit. Proto je vhodný pro lidi, kteří mají problémy se soustředěním.

 

3) Zvýšení energie

Další předností Alpha GPC jsou její stimulační účinky. Ačkoli je tato látka nejvíce známá pro své kognitivní účinky (účinky na paměť), působí také jako stimulant. Z výzkumů je patrné, že pravidelné užívání zvyšuje energii až o 14%. Dokonce byly potvrzeny případy, kde byly stimulující účinky zřetelné již při prvním použití. Proto je tato látka také hojně využívána jako výživa pro sportovce, kteří hledají zvýšení energie a soustředění při sportu.

 

4) Růst svalové hmoty

Další studie potvrzuje, že již po týdnu užívání Alpha-gpc narůstá pevnost a rychlost růstu svalové hmoty hlavně díky produkci růstového hormonu v těle.

5) Zlepšení nálady a mentální energie

Tento efekt můžeme alespoň částečně vysvětlit na základě doplnění množství cholinu, který mimo jiné zvyšuje bdělost a zvyšuje jasnost při myšlení. Alpha-GPC je dopamingerní, což znamená, že pozitivně ovlivňuje  náladu, motivaci a schopnost cítit potěšení.

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu
Najdete nás i na MALL.CZ